جذب و حمايت از سرمايه گذارن داخلی از اولويت اصلی اين سازمان منطقه آزاد کيش است

 مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيشگفت:فراهم کردن شرايط مناسب براي فعاليت سرمايه گذاران از اولويت هاي سازمان منطقه آزاد کيش است.

 به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کيش ، عليرضا عامري در گفتگو با خبرنگار صدا و سيمای مرکز کيش ضمن تاکيد بر بهره گيري از توانمنديهاي موجود و کاهش كاغذ بازي هاي اداري گفت: افزايش ساخت و سازها و اجراي طرحهاي عمراني و اقتصادي را نشانه  مثبتی از رونق فعاليت بخش خصوصي و تمايل سرمايه گذاران براي فعاليت در کيش برشمرد.

  وی گفت : در دو سال گذشته سازمان منطقه آزاد کيش توانسته است بخش قابل توجهي از سرمايه هموطنان مقيم خارج از کشور و سرمايه گذاران داخلي را جذب کرده و با برنامه ريزي مناسب طرحهاي عمراني متعددي را به بهره برداري برساند.

عامری با بيان اين كه ساخت مراکز تجاري متعدد مطابق با استانداردهاي جهاني ، آغاز عمليات اجرايي چندين طرح گردشگري ، ايجاد مراکز تفريحي مسقف،هتل و مراکز اقامتي از جمله فعاليت هاي اقتصادي و عمراني در دست اجرا در جزيره کيش است گفت: فراهم کردن محيطي امن و آرام براي سرمايه گذاران اهميت بسزايي داشته و ضامن تداوم سرمايه گذاري در کيش است.

 مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش ابراز اميدواري کرد با تعامل مردم ومسئولان و پرهيز از مطرح کردن مسائل خلاف واقع در زمينه طرح هاي سرمايه گذاري، بتوان شرايط مناسب تري را براي جذب و فعاليت سرمايه گذاران فراهم کرد.

عامري همچنين با اشاره به تعامل سازمان منطقه آزاد کيش با سازمان بازرسي کل کشور از نظارت همه جانبه اين سازمان بر قراردادهاي سرمايه گذاري در سازمان منطقه ازاد کيش خبر داد و تاکيد کرد: تمام قراردادها با رعايت کامل قانون منعقد شده و سرمايه گذاران مي توانند  با اطمينان خاطر و آرامش در جزيره کيش سرمايه گذاري کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید