رضايتمندي گردشگران از برنامه هاي نوروزي جزيره كيش

گردشگران و مسافران نوروزي جزيره كيش رضايتمندي خود را از برگزاري ويژه برنامه هاي متنوع ویژه ایام نوروز 94 اعلام کردند.برنامه های مختلفی مثل نمايشگاه فرهنگي هنري بهارانه، اجراي كنسرت موسيقي سنتي، تئاتر كمدي، مسابقه ساخت احجام ماسه اي، پخش فيلم سينمايي در سينماي روباز و اكران فيلم هاي سينمايي در ایام نوروز 94 در کیش برگزار می شود.

نمايشگاه فرهنگي هنري بهارانه با برپايي بيش از 100 غرفه با موضوعات مختلف صنايع دستي ،مشاوره خانواده، مسابقات متنوع كودكان و غذاهاي محلي اقوام ايراني از 28 اسفند تا 12 فروردين از ساعت 18 الي 23 در مسير منتهي به اسكله بزرگ تفريحي بعد از بولينگ مريم برگزار مي شود.

با توجه به فرارسيدن ايام فاطميه، مراسم ويژه برای این ایام از دوم تا پنجم فروردين بعد از نماز مغرب و عشاء در مساجد امام حسن مجتبي (ع) و خاتم الانبيا برگزار می گردد.

اجراي موسيقي سنتي از 6 اسفند تا 13 فروردين در محل اسكله مرجان برای علاقه مندان به موسیقی برگزار می شود.

تئاتر كمدي تخت حوضي حمام سلطان از برنامه های تدارک دیده شده برای نوروز است که از ششم اسفند تا 13 فروردين از ساعت 21 الي 23 در مركز همايش هاي بين المللي كيش برگزار مي گردد.

آشنايي با نجوم و مسابقه احجام ماسه اي از 28 اسفند تا 12 فروردين از ساعت 18 الي 22 در محل اسكله تفريحي برگزار مثی شود.

همچنين در اين ايام و از 28 اسفند تا 15 فروردين برگزيده هاي جشنواره فيلم رشد سالهاي 92 و 93 از  ساعت 22 الي 24 در پارك مينا و در سينماي روباز پخش خواهد شد.

اكران فيلم هاي متنوع سينمايي يكي ديگر از برنامه هاي نوروزي كيش است كه از 28 اسفند تا 15 فروردين هر روز دو فيلم متفاوت و از دو سانس 18 الي 20 و 20 الي 22 در سينما لبخند در شهرك صدف ميزبان علاقه مندان به سينماست. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید