کافه کاکتوس کیش

معرفی:کافه کاکتوس یکی از کافه های معروف کیش میباشد که سال های زیادی از افتتاح آن نمیگذرد اما در همین مدت کم توانسته در بین مسافران تور کیش طرفدار زیادی پیدا کند.کافه کاکتوس دارای فضای بسته و باز میباشد و مسافران به دلخواه میتوانند محل نشستن خود را انتخاب کنند.فضای باز این کافه بهترین جا برای خوردن نوشیدنی و انرژی گرفتن از کاکتوس های کوچکی هست که در باغچه این مکان جای دارند. اگر گرمای هوا شما را آزرده خاطر می کند، می توانید از فضای بسته کافه بهره ببرید.محیط داخلی اما به سبک کافه های امروزی کمی تاریک است اما بسیار مناسب نور پردازی شده است.این کافه یک مکان مناسب برای برگزاری جشن ها و انواع قرار ملاقات ها میباشد و مسافران تور کیش میتوانند لحظات شادی را در این کافه سپری کنند.

کافه کاکتوس کیش

منو کافه رستوران کاکتوس:این کافه دارای منوی از انواع غذا های ایرانی و فرنگی، دسر ها و نوشیدنی های گوناگون و بستنی های خوشمز، کیک ، فینگر فود میباشد.در محیط روباز قلیان هم سرو می شود.

ساعت کاری:کافه کاکتوس هر روزه 11:30 صبح تا 12 بامداد باز میباشد.بعضی شب های خاص تا ساعت 2 بعد از نیمه شب هم رستوران باز است. 

کافه کاکتوس کیش

موقعیت مکانی:کیش، بلوار داریوش، قبل از میدان داریوش

پیشنهاد ما:این کافی شاپ ظرفیت 150 نفر را دارد و مسافران عزیز در سفر به این جزیره میتوانند به این کافه بروند و بهترین لحظات خود را در این کافه سپری کنند و از سفر خود لذت ببرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید